Jak mieszkają celebryci – Joanna Krupa w luksusowym apartamencie

| 26.01.2018 | Opracowała Ewelina Czyżewska

Joanna Krupa i wynajęty przez nią apartament. Fot. Materiały prasowe

Modelka Joanna Krupa, w związku z rozwijanym w Polsce projektem biznesowym, wynajęła w Warszawie luksusowy apartament marki No.44. To nowa kategoria usług długoterminowego najmu, o najwyższych światowych standardach. Skierowany jest do osób prowadzących aktywny tryb życia, często podróżujących, nierzadko mieszkających w kilku krajach jednocześnie. No.44 oferuje im ponadczasowe i eleganckie wnętrze, prestiżową lokalizację w centrum Warszawy i nieograniczony dostęp do największej strefy rekreacyjnej w Polsce i Europie.

Do apartamentów marki No.44 dostępnych jedynie w formule długoterminowego najmu (min. 12 miesięcy) wprowadzają się kolejni rezydenci. Od listopada dołączyła do nich Joanna Krupa – światowej sławy modelka, osobowość telewizyjna i kobieta biznesu. Apartament marki No.44, w którym zamieszka na czas pobytu w Polsce, ma powierzchnię 152 mkw. i oferuje panoramiczny widok na miasto. Za projekt i aranżację wnętrz apartamentu odpowiada szwajcarskie studio architektoniczne Upscale Interiors. Spośród trzech dostępnych stylów aranżacji wnętrz: Comfortable Modern, Midcentury Modern i ContemporaryGlam, modelka zdecydowała się na ostatni. Neutralne kolory w połączeniu ze śmiałymi akcentami odcieni wschodu słońca wzorzystymi tapetami i metalami szlachetnymi, nadają wnętrzu wyjątkowy charakter.

REKLAMA

– Mam w Polsce coraz więcej projektów, więc moje wizyty będą częstsze. Zależy mi na tym, żeby czuć się komfortowo i niezależnie, więc postawiłam na wynajem. Apartamenty No.44 to najlepszy dla mnie wybór – mówi Joanna Krupa. – Mam swobodny dostęp do piętra rekreacyjnego, 25-metrowego basenu, sauny, spa. Dla mnie ma to duże znaczenie, bo lubię zachowywać równowagę między pracą a relaksem. Poza tym nie ma co ukrywać, że to, jak wyglądam, jest ważne w mojej pracy, a w No.44 mam najlepsze warunki, by o to zadbać. Nie wychodząc z domu mogę mile spędzać czas, przyjmować gości, skorzystać z masażu oraz spotykać się biznesowo. Bardzo mi się to podoba  – dodaje modelka.

Apartamenty No.44 to zupełnie nowy produkt dotąd niedostępny w Polsce, adresowany do kadry zarządzającej, dyplomatów czy właścicieli start-upów. To propozycja dla tych, których praca wymaga częstych podróży czy dłuższego pobytu poza granicami kraju, jak i tych którzy świadomie decydują się na lifelongrental żyjąc zgodnie z zasadą mój dom jest tam, gdzie jestem ja. No.44 dzięki światowemu know-how i standardom jakie oferuje, udowadnia, że luksusowy najem, aby spełnił swoje założenia musi być długoterminowy, transparentny oraz gwarantować bezpieczeństwo świadczonych usług, eliminując ryzyko przedterminowego wypowiedzenia  umowy.

Najemcy apartamentów No.44 w cenie otrzymują opiekę concierge, który czuwa nad komfortem ich życia, ale przede wszystkim nieograniczony dostęp do największego w Europie piętra sportowo-rekreacyjnego z 25-metrowym basenem, siłownią, sauną, spa, salą kinową czy symulatorem do gry w golfa. Mieszkańcy mają do dyspozycji w sumie 1800 metrów kwadratowych powierzchni, w tym również letni taras i całoroczne jacuzzi.

Miesięczny koszt wynajmu zaczyna się od około 2000 EURO, w zależności od opcji umeblowania oraz powierzchni apartamentu.

Materiały

Wnętrza

Nieruchomości

Sprzęt

Dom i ogród

Biznes

Prawo i finanse

Magazyn Poradnik Budowlany

Dwumiesięcznik VIP B&S