Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna dla przedsiębiorców podczas TSLA EXPO 2018

| 9.07.2018 |

Pierwsza edycja Targów i Kongresu TSLA EXPO Rzeszów, która odbyła się w dniach 29-30 września 2017 roku, okazała się największym wydarzeniem w regionie poświęconym branży transportowej, spedycyjnej, logistycznej i automotive. Skupiła blisko 800 uczestników,100 wystawców i ok. 4,5 tys. zwiedzających. Ze względu na rosnące międzynarodowe zainteresowanie wydarzeniem, formuła TSLA EXPO 2018 została rozszerzona o zaaranżowane spotkania B2B z zagranicznymi przedsiębiorstwami. Podczas tegorocznej edycji rzeszowski ośrodek Enterprise Europe Network, działający przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania, organizuje Międzynarodową Giełdę Kooperacyjną. W jej ramach odbędą się bilateralne spotkania brokerskie oraz misja gospodarcza przedsiębiorców z Niemiec.

Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna skierowana jest do firm działających w obszarach transportu, spedycji, logistyki, automotive, automatyki przemysłowej, technologii IT oraz innych. Mogą w niej wziąć udział wszystkie zainteresowane firmy po wcześniejszej rejestracji.

Strategiczną częścią Międzynarodowej Giełdy Kooperacyjnej będą spotkania brokerskie podczas pierwszego dnia TSLA EXPO 2018 (28 września). – Planujemy zaangażować do udziału innych partnerów sieci Enterprise Europe Network, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych – wylicza Monika Smaczna z Enterprise Europe Network przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. – Swój udział potwierdziły m.in. ośrodki partnerskie z Niemiec, Węgier i Słowacji, które przyjadą do Rzeszowa ze swoimi klientami.

Dla firm biorących udział w Kongresie i Targach TSLA EXPO 2018 będzie to doskonała okazja do pozyskania zagranicznych partnerów biznesowych. 25-minutowe, umówione wcześniej spotkania brokerskie, będą się odbywać przy zaaranżowanych stolikach, w dwóch sesjach: od godz. 11:00 do 13:00 oraz od godz. 14:00 do 18:00. – Przedsiębiorcy mają możliwość wyboru dogodnego przedziału czasowego, a także potencjalnego partnera biznesowego. Wybór ten ułatwi specjalne narzędzie do rejestracji, dostępne pod adresem https://b2bharmo.com/b2bTSLA2018 – dodaje Monika Smaczna.

REKLAMA

Bezpłatne spotkania brokerskie dla przedsiębiorców

Rejestracja na spotkania brokerskie będzie trwać do 7 września. Aby się zarejestrować, należy założyć profil firmy, podając podstawowe dane oraz opis działalności. Następnie przedsiębiorcy będą mieć siedem dni na wybór firmy, z którą będą chcieli odbyć spotkanie (do 14 września). Każdy z przedsiębiorców otrzyma też swój harmonogram spotkań. Uczestnictwo w giełdzie jest NIEODPŁATNE, a organizator zapewnia wszelką pomoc techniczną związaną z rejestracją na giełdę, terminarzem spotkań w trakcie trwania giełdy oraz z uzyskaniem dodatkowych informacji biznesowych po zakończeniu giełdy.

– Aby zyskać możliwość wyboru odpowiedniego partnera i spotkać się z nim w najbardziej dogodnym terminie, warto zarejestrować się na giełdę jak najwcześniej – radzi Justyna Bednarz z Enterprise Europe Network przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Udział w wydarzeniu niesie ze sobą liczne korzyści. Daje szansę na pozyskanie nowych partnerów biznesowych, możliwość porównania ofert wielu podwykonawców, wymianę doświadczeń, poznanie najnowszych trendów w branży, zgłębienie wiedzy o nowych rynkach, a także na przegląd rynku, m.in. na sprawdzenie konkurencyjności i jakości.

Misja gospodarcza z Niemiec

W związku z Kongresem i Targami TSLA EXPO Rzeszów 2018, w dniu 27 września br. odbędzie się misja gospodarcza przedsiębiorców z Niemiec, współorganizowana z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego. Niemieccy przedsiębiorcy odwiedzą podkarpackie firmy z branży TSL i automotive oraz zapoznają się z ich działalnością.

Organizatorem Międzynarodowej Giełdy Kooperacyjnej jest Enterprise Europe Network przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, którego usługi ukierunkowane są na szeroko pojętą, bezpłatną pomoc małym i średnim przedsiębiorstwom w ich dynamicznym rozwoju.


Ważne terminy (SPOTKANIA B2B)

rejestracja uczestników do 7 września

wybór partnerów do spotkań do 14 września

spotkania b2b 28 września, godz. 11:00-13:00 i 14:00-18:00

Oficjalnym językiem spotkań jest język angielski

Rejestracja (SPOTKANIA B2B)

rejestracja firmy i założenie profilu na stronie https://b2bharmo.com/b2bTSLA2018

rezerwacja spotkań z wybranymi partnerami

akceptacja zaproszeń od innych firm

pobranie ostatecznego, indywidualnego harmonogramu spotkań

Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna odbędzie się w G2A Arena Centrum Wystawienniczo–Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce Jasionka 953, 36-002 Jasionka


Enterprise Europe Network
ul. Sucharskiego 2; 35-225 Rzeszów
Tel/Fax: 17 852 49 75
e-mail: een@wsiz.rzeszow.pl
www.een.wsiz.pl
www.facebook.com/EENRzeszow

Materiały

Wnętrza

Nieruchomości

Sprzęt

Dom i ogród

Biznes

Prawo i finanse

Magazyn Poradnik Budowlany

Dwumiesięcznik VIP B&S