Targi Aranżacji Wnętrz Home Design już za nami!

| 30.04.2018 |

Blisko 70 wystawców, liczne warsztaty, prelekcje, wystawy artystów sztuki użytkowej i 3000 odwiedzających, konkursy, nowe znajomości, wśród wystawców i wielkie zainteresowanie odwiedzających – to wszystko miało miejsce w G2A Arena 21 i 22 kwietnia na pierwszej edycji Targów Aranżacji Wnętrz Home Design

Debiut  targów, czyli nowej imprezy wnętrzarskiej na Podkarpaciu okazał się być ogromną inspiracją dla wszystkich tych, którzy brali w niej udział. Wystawcy z całego kraju pokazali swoje produkty i tym samym najgorętsze trendy aranżacyjne. Udzielali rad, jak funkcjonalnie i modnie urządzić swoje cztery kąty.

Adresatami Targów Aranżacji Wnętrz Home Design byli przedstawiciele branży wnętrzarskiej, a także wszyscy miłośnicy pięknych i gustownych pomieszczeń. W targach uczestniczyło 70 wystawców. W większości byli to architekci, projektanci wnętrz, dystrybutorzy, producenci itp., którzy w trakcie dwóch dni zaprezentowali aktualne trendy branży, jak i swoje produkty.

Część wystawienniczą uzupełnił bogaty w wiele atrakcji program imprez towarzyszących. Targi wszystkim zainteresowanym dały dużo inspiracji, a przede wszystkim merytorycznej wiedzy z zakresu urządzania wnętrz. Na tematycznych konferencjach eksperci omawiali ważne zagadnienia dotyczące designu i projektowania pomieszczeń. Łukasz Misiło prowadził wykłady pt. „Wykonaj 3 kroki, aby wyróżnić się na rynku” i „ Wyróżnij się stosując nietuzinkowe rozwiązania”, Igor Labuda opowiadał o „Projektowaniu architektonicznym w ujęciu metodycznym”, a Agata i Michał Kret prowadzili wykłady z „Ogólnej zasady projektowania wnętrz”. Na targach swoje pięć minut mieli również debiutujący artyści: Bartosz Banasik, Szczepan Rachwał, Michał Kut, Daniel Krzanowski i Andrzej Dromert, których prace uświetniły wydarzenie.

REKLAMA

Nie tylko konferencje uświetniał to nowe na Podkarpaciu wydarzenie wnętrzarskie. Równocześnie z prelekcjami odbył się warsztaty, z których osoby zainteresowane mogły czerpać inspiracje. Przykładowo na warsztatach z „Produkcji mikroogrodów w szkle” dowiedzieli się jak kreatywnie stworzyć ciekawą kompozycję roślinną zamkniętą w wielkim słoju. Z kolei na warsztatach pt. ,,Sucha igła– monotypia jako alternatywa dla dizajnerskich obrazów” uczestnicy mogli w łatwy sposób stworzyć własny obraz.

Na Targach Aranżacji Wnętrz Home Design nie zabrakło możliwości zakupu ozdób, mebli, obrazów, czy akcesoriów domowych. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, a przede wszystkim wystawcom za wkład i zaangażowanie w organizację w targi.

Materiały

Wnętrza

Nieruchomości

Sprzęt

Dom i ogród

Biznes

Prawo i finanse

Magazyn Poradnik Budowlany

Dwumiesięcznik VIP B&S