Drzwi CAL mogą pozazdrościć nam nawet Skandynawowie

| 6.09.2018 | Materiał partnera

Ekologiczne, ciepłe, wykonane z naturalnych surowców – takie są drzwi zewnętrzne i wewnętrzne marki CAL. Polskie wyroby stolarskie zdobywają także rynki zachodnie. Sprawdźcie dlaczego. 

CAL jest polską firmą produkującą drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Przez ponad 30 lat działalności z małego zakładu produkującego stolarkę CAL rozrosła się do dużej spółki zatrudniającej ponad 100 osób. Jedna rzecz się jednak nie zmieniła – rodzinny charakter firmy oraz misja, którą jest dostarczanie klientom pięknych, solidnych i trwałych drzwi.

Wykonane z naturalnego drewna w zgodzie z naturą
Firma przykłada ogromna wagę do jakości surowca, z których wykonuje drzwi. Jest to surowiec ekologiczny i odnawialny, pozyskany wyłącznie z lasów zarządzanych według zasad Dobrej Gospodarki Leśnej. Drzwi ekologiczne to także produkty po prostu ciepłe, które pozwalają zaoszczędzić na ogrzewaniu. Warto wiedzieć, że CAL prowadzi politykę „Drzewo za drzwi”, co oznacza, że corocznie w miejsce ściętego drzewa odsadza nowe.
Obecnie produkty firmy CAL można kupić nie tylko w całej Polsce, ale również za granicą: w Anglii, Niemczech, na Litwie czy w Skandynawii. Katalog produktów, który dostępny jest na https://www.drzwi-cal.pl/ liczy mnóstwo wzorów drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, które pogrupowano w wiele tematycznych kolekcji. Drzwi oferowane przez markę CAL pasują do aranżacji nowoczesnych, klasycznych, minimalistycznych oraz tradycyjnych.

REKLAMA

Innowacje CAL, które wyznaczają kierunek całej branży
Ciągłe doskonalenie swoich produktów to jeden z filarów działalności firmy, co zaowocowało wprowadzeniem wielu innowacyjnych rozwiązań, takich jak wręg antywyważeniowy, termiczna osłona podproża (TOP®) czy sterowanie zdalne. Rozwiązania te zainspirowały całą branżę stolarki drzwiowej i stały się standardami na rynku.
Firma CAL, jako jedyna na polskim rynku, obejmuje swoje produkty standardową gwarancją wydłużoną, której termin rozpoczyna się od daty ich zakupu, natomiast drzwi z Kolekcji Luksusowej Nowej Generacji mogą być objęte dodatkową odpowiedzialnością gwarancyjną – w sumie przez 20 lat. Podstawą tego rozwiązania jest pewność procesu technologicznego, który towarzyszy produkcji drzwi CAL. Wszystko to sprawia, że drzwi firmy CAL wytrzymują ponad 200 000 wejść!

Ciepłe i antywłamaniowe drzwi CAL
Drzwi zewnętrzne CAL to jedne z najcieplejszych drzwi dostępnych na rynku – U równe nawet 0,58 W/m2K. Firma jest także jedynym polskim producentem drzwi drewnianych będącym Ambasadorem Budownictwa Pasywnego. Ciepłe i szczelne drzwi zapewniają duże oszczędności ciepła w skali roku, a co za tym idzie – niższe rachunki za ogrzewanie oraz przytulną, ciepłą atmosferę w domu.
Produkty marki CAL to także wysoka klasa antywłamaniowości RC2 w standardzie, która została zapewniona przez tzw. „wręg antywyważeniowy” oraz wielopunktowe zamki Winkhaus i ciepły, antywłamaniowy zestaw szklany P-4.
Oferta firmy CAL dostępna pod adresem: https://www.drzwi-cal.pl/

Materiały

Wnętrza

Nieruchomości

Sprzęt

Dom i ogród

Biznes

Prawo i finanse

Magazyn Poradnik Budowlany

Dwumiesięcznik VIP B&S