Bezpieczny dom? To możliwe z Monitoringiem IP

| 1.03.2017 | Artykuł sponsorowany

Bezpieczeństwo jest dla Ciebie ważne? Chcesz chronić swój dom przed złodziejami? Zastanawiasz się, jakie zabezpieczenie wybrać? Tutaj nie ma miejsca na półśrodki. Potrzebny jest sprzęt i działanie, które zabezpieczmy Twój dom profesjonalnie – taki właśnie jest Monitoring IP.

Zabezpieczeń domów jest dużo: od wynajęcia profesjonalnej ochrony, przez drzwi antywłamaniowe, aż po monitoring. Która z tych opcji jest najlepsza? Naszym zdaniem monitoring. Przede wszystkim dlatego, iż płacą Państwo raz. Przy włamaniach i kradzieżach ważne są dowody, a monitoring nam je zapewnia. Relacje świadków, takich jak pracownicy ochrony, są subiektywne i niepełne często. Dlatego to monitoring wygrywa w rankingu zabezpieczeń. A jaki wybrać?


Przede wszystkim przy wyborze monitoringu liczy się jakość jego obrazu. Monitoring IP, ze wszystkich dostępnych na rynku systemów CCTV posiada najlepszą jakość obrazu. Nagrywa powyżej 2 Mpx. To bardzo ważne, jeśli chcemy zidentyfikować dobrze sytuację, która dzieje się w naszym domu, podczas naszej nieobecności. Z dobrą jakością obrazu łatwo rozpoznamy złodzieja, będziemy posiadać pełniejszy obraz tego, co się dzieje, bądź działo w domu. Monitoring IP – https://www.montersi.pl/monitoring-ip posiada również funkcję WDR, która sprawdza się podczas obserwacji silnie kontrastowego planu. To bardzo ważny element, gdyż to pomoże dodatkowo w łatwiejszej identyfikacji potencjalnego złodzieja. Funkcja ta polega na tym, że gdy posiadamy silny kontrast to często nie widzimy dokładnie jakiejś części fotografii, a dzięki WDR widzimy wszystko, nawet jeśli na obrazie znajduje się jednocześnie jasny i ciemny obiekt.


Monitoring to również wspaniałe zabezpieczenie dzięki jeszcze jednej funkcji, o której warto powiedzieć więcej. Chodzi o dostęp do internetu. Dzięki temu, że kamery IP – https://www.montersi.pl/kamery-ip posiadają połączenie internetowe, mamy możliwość obserwowania na żywo tego, co dzieje się w domu. To wspaniałe rozwiązanie nie tylko przed złodziejami, ale i w momencie, gdy np. dzieci zostają same w domu. Możemy obserwować i reagować wówczas, gdy trzeba. Każda kamera w Monitoringu IP posiada coś na kształt „mini komputera”, dzięki któremu możemy również nagrywać a nawet sterować tym, co widzimy. Oczywiście sterowanie dotyczy kamer obrotowych. Bardziej zaznajomione z tematem osoby mogą zmieniać parametry elementów systemu, co jest dodatkową i przydatną funkcją.
Jakie jeszcze funkcje posiada Monitoring IP? Przede wszystkim wysyłanie powiadomienia, w momencie gdy w domu pojawi się ktoś nieproszony. Jego instalacja jest bardzo prosta, a dodatkowo posiada małą ilość przewodów. Monitoring IP to najlepszy wybór, spośród dostępnych monitoringów na rynku. Zapraszamy na www.montersi.pl , gdzie znajdą Państwo więcej informacji.

Materiały

Wnętrza

Nieruchomości

Sprzęt

Dom i ogród

Biznes

Prawo i finanse

Magazyn Poradnik Budowlany

Dwumiesięcznik VIP B&S